Piankowy materac dziecięcy z lateksem NIU
Sale

Piankowy materac dziecięcy z lateksem NIU

597 967 

Meble na raty 0%

Piankowy materac dziecięcy z lateksem NIU

Przede wszystkim głównym budulcem modelu NIU jest pianka wysoko-elastyczna HR H30, która zbudowana jest z milionów pęcherzyków odpowiedzialnych za perfekcyjne dopasowanie się materaca do krzywizn ciała zapewniając komfortowy i zdrowy sen. Co więcej jest bardzo elastyczna, trwała i odporna na odkształcenia co ma pozytywny wpływ na jej żywotność. Ponadto jej porowata struktura zapewnia odpowiedni przepływ powietrza uniemożliwiając tym samym rozwój grzybów czy pleśni.

Materac posiada również warstwę lateksową o właściwościach antyalergicznych, co ogranicza rozwój pleśni, grzybów czy roztoczy. Oprócz tego jest to również surowiec elastyczny oraz wyjątkowo odporny na zużycie. Dodatkowo porowata struktura zastosowanej warstwy pianki FLEXFOAM umożliwia doskonałą cyrkulację powietrza. Jest to również materiał szczególnie polecany dzieciom.

Produkt Polski
Piankowy materac dla dzieci pokrowiec dino NIU

Bezsprzecznie dobór odpowiedniego materaca to ważny wybór, szczególnie jeżeli chodzi o dzieci, gdyż ma on również wpływ na ich rozwój. Dlatego tak ważne jest odpowiednie jego dopasowanie, szczególnie jeżeli chodzi o tych najmłodszych. Mając na uwadze ich ciągły wzrost oraz zachodzące zmiany. Prezentowany piankowy materac NIU to przede wszystkim produkt zapewniający najwyższy komfort wypoczynku dzieciom, dzięki warstwie lateksowej doskonale sprawdzający się również dla alergików.

Parametry techniczne:

Wysokość: 10 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: Pianka FlexFoam: 2 cm, Pianka HR: 6 cm, Pokrowiec: 1 cm, Perforowany lateks: 1 cm | Materac dwustronny: nie | Twardość: H3/H3 | Produkt: polski

Piankowy materac dla dzieci przekrój dino NIU

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Prawidłowe ułożenie ciała podczas snu

Pokrowiec Dino/Dumbo

Zastosowany pokrowiec to produkt wyprodukowany z myślą o tych najmłodszych. Został wykonany z wyjątkowej poliestrowej tkaniny odpornej na plamy. Co więcej dzięki mikroskopijnej, trójwymiarowej strukturze powierzchni tkaniny woda spływa z materaca zamiast go wchłaniać, zabierając ze sobą brud i plamy, dzięki czemu pozostaje czysty i suchy. Dodatkowo pokrowiec dba o odpowiedni przepływ powietrza oraz chroni przed rozwojem niechcianych grzybów czy pleśni. Niewątpliwie ciekawe wzory sprawiają, że dzieci chętniej kładą się spać, a w połączeniu z miękką tkaniną mają zapewniony komfortowy sen. Ponadto dzięki wbudowanemu zamkowi błyskawicznemu można z łatwością ściągnąć go do prania, co znacznie ułatwia zachowanie czystości. Zalecana maksymalna temperatura prania wynosi 30 °C.

Pokrowiec dino wzór
pokrowiec wzór dumbo

Materac piankowy z lateksem:

 1. Pokrowiec – wykonany z materiałów antyalergicznych, nie wchłania wilgoci, odporny na plamy, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Pianka FlexFoam– elastyczna, dba o odpowiednią cyrkulację powietrza, odporna na odkształcenia.
 3. Pianka HR H30– elastyczna, trwała, odporna na odkształcenia
 4. Lateks– odporny na zużycie, elastyczny, właściwości antyalergiczne
Piankowy materac dla dzieci parametry NIU

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm. Dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
Pokrowiec

Dino, Dumbo

Rozmiar

, , , , , , ,

Twardość

Rodzaj

, , ,

Wypełnienie

, , , ,

Grubość

Opinie klientów
 • 0
  0 opinii
 • 5 Gwiazdek
  0%
  4 Gwiazdek
  0%
  3 Gwiazdek
  0%
  2 Gwiazdek
  0%
  1 Gwiazdka
  0%
Opinie

Ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Po zakupie produktu oceń dodaj opinię

Dodaj pierwszą opinię “Piankowy materac dziecięcy z lateksem NIU”

TOP