Łóżka Kontynentalne

Łóżka Kontynentalne

Wyświetlanie 1–27 z 89 wyników

Łóżka Kontynentalne

Kategoria “Łóżka Kontynentalne” obejmuje luksusowe, komfortowe i eleganckie łóżka, które cechują się wyjątkową konstrukcją i wysoką jakością wykonania. Te łóżka, często nazywane “hotelowymi”, oferują niezrównany komfort snu dzięki swoim wielowarstwowym materacom oraz funkcjonalnym i estetycznym dodatkom. Poniżej przedstawiamy kilka cech charakterystycznych dla łóżek kontynentalnych oraz aspekty, które warto wziąć pod uwagę podczas zakupów w tej kategorii:

Budowa łóżka kontynentalnego

Łóżka kontynentalne zazwyczaj składają się z co najmniej dwóch materaców – materaca dolnego, który zapewnia stabilność i wytrzymałość, oraz materaca górnego, który dostosowuje się do kształtu ciała i zapewnia miękkość. W niektórych modelach może być również dodatkowy, cienki materac nawierzchniowy, zwany “topperem”, który zwiększa komfort snu.

Stelaż i konstrukcja są solidne, dzięki czemu zapewnia stabilność i wytrzymałość. Stelaż może być wykonany z drewna, metalu.

Łóżka kontynentalne są zwykle wyższe niż standardowe łóżka, co sprawia, że wsiadanie i wysiadanie z łóżka jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Wysokość tych łóżek może być również atrakcyjna z estetycznego punktu widzenia, nadając sypialni wyjątkowy wygląd.

Ich budowa składa się trzech warstw. Na samym dole znajduje się skrzynia, która podtrzymuje całą konstrukcję. Druga warstwa to główny materac, który zapewnia wygodę i wysoki komfort odpoczynku. Natomiast na samej górze znajduje się topper nawierzchniowy, który zapewnia Twojemu kręgosłupowi idealne dopasowanie do łóżka oraz poprawia regenerację mięśni podczas snu.

Dodatkowo łóżko posiada dwa oddzielne pojemniki do przechowywania. Podsumowując, w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś pod swój gust!

Wyposażenie łózka kontynentalnego

Większość łóżek kontynentalnych jest wyposażonych w praktyczne pojemniki na pościel, które pozwalają na przechowywanie dodatkowych kołder, poduszek czy prześcieradeł. Pojemniki te mogą być umieszczone pod materacem dolnym lub z boku łóżka i zwykle otwierają się na zawiasach lub za pomocą mechanizmu podnoszenia.

Zagłowie w łóżku kontynentalnym 

Zagłowie w łóżkach kontynentalnych mogą mieć różne rodzaje, od prostych, tapicerowanych paneli po bardziej ozdobne, ażurowe konstrukcje. Główka może być nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również praktycznym – umożliwiając wygodne oparcie się podczas czytania czy oglądania telewizji.

Wysokie zagłowie, które można znaleźć w różnych konfiguracjach oraz wzorach. Ponadto szeroka gama kolorów obitej tkaniny oraz wymiarów naszych łóżek sprawi, że będziesz mógł dopasować je pod swoje preferencje. Całość łóżka lub jego większa część, jest obita przyjemną w dotyku tkaniną.

Jakie style i materiały możesz spotkać? Począwszy od nowoczesnych, minimalistycznych po tradycyjne, klasyczne. Materiały użyte do ich produkcji obejmują drewno, metal, tkaniny tapicerskie, skóry i materiały skóropodobne. Można wybierać spośród różnych kolorów, wzorów i faktur, aby idealnie dopasować łóżko do wystroju sypialni.

Wymiary łóżek

Rozmiary łóżek przeważnie od szerokości 140 cm do 200 cm , co pozwala na idealne dopasowanie do wymiarów sypialni i potrzeb użytkowników.
Łóżka Kontynentalne oferują klientom wyjątkowy komfort snu i eleganckie wzornictwo, które sprawdzi się zarówno w prywatnych sypialniach, jak i w pokojach hotelowych. To luksus, na który teraz i Ty możesz sobie pozwolić! Wyróżniają się wysokością, gdyż są dużo wyższe niż standardowe modele co ułatwia wstawanie oraz siadanie.

TOP