Nakładka na materac z pianką VISCO

Nakładka na materac z pianką VISCO

283 927 

SKU: FDM-167 Kategorie: ,

Nakładka na materac z pianką VISCO

Przede wszystkim nakładka na materac VISCO to znakomity produkt, która sprawi, że wysłużony materac, stara kanapa czy tapczan dostaną drugie życie. Co najważniejsze nakładka nadaje niesamowity komfort użytku, co jest doskonałym rozwiązaniem dla wysłużonych już materacy. Ponadto, przez swoją nieprzeciętną lekkość a także opcję zrulowania zajmuje mało miejsca. W związku z tym jego przechowywanie jest łatwe, funkcjonalne i nie zajmuje wiele przestrzeni.

Nakładka na materac VISCO

Materac nawierzchniowy VISCO

Co najważniejsze, pianka VISCO z której stworzono nakładkę to niesamowicie miękki i przyjemny materiał wykorzystywany przy produkcji materaców. Jej cechą charakterystyczną jest idealne dopasowanie się do sylwetki użytkownika w wyniku obciążenia oraz temperatury zapewniając tym samym najwyższy komfort. Co więcej, dba o zdrowe, równomierne podparcie ciała, pomaga uporać się z bólami kręgosłupa oraz wspomaga krążenie krwi w organizmie. Dodatkowo utrzymuje stałą temperaturę ciała, co jest zaletą o każdej porze roku. Ponadto dzięki doskonałej wentylacji i przepływu powietrza wykazuje właściwości antyalergiczne jednocześnie zapobiegając rozwoju pleśni, grzybów czy roztoczy.

Nakładka na materac z pianką VISCO

Parametry techniczne:

Rozmiar 80/200, 90/200, 100/200, 120/200, 140/200, 160/200, 180/200, 200/200
Wysokość 2 cm/ 4 cm/ 8 cm
Pianka VISCO termoplastyczna 2 cm/ 4 cm/ 8 cm
Twardość H2
Pokrowiec Tak, zdejmowany

Dodatkowe informacje:

 • Materiały użyte przy produkcji materacy, czyli różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Gwarancja producenta: 2 lata.

Pokrowiec

Zastosowany pokrowiec Premium to pikowana dzianina, niezywkle miękka i miła w dotyku. Ułatwia utrzymanie nakładki w czystości, gdyż dzięki zamkowi błyskawicznemu  można z łatwością go zdjąć i wyprać. Co więcej, pokrowiec posiada właściwości antyalergiczne, jest delikatny dla skóry. Ponadto jest trwały oraz nie przepuszcza zanieczyszczeń do wnętrza.

Rozmiar

, , , , , , ,

Twardość

, , , ,

Rodzaj

, , , , , ,

Wypełnienie

, , , , , , , ,

Grubość

, , , , , , , ,

Opinie klientów
 • 0
  0 opinii
 • 5 Gwiazdek
  0%
  4 Gwiazdek
  0%
  3 Gwiazdek
  0%
  2 Gwiazdek
  0%
  1 Gwiazdka
  0%
Opinie

Ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Po zakupie produktu oceń dodaj opinię

Dodaj pierwszą opinię “Nakładka na materac z pianką VISCO”

TOP