Materac pianka gryka NEMURO
Sale

Materac pianka gryka NEMURO

563 780 

Średnio twardy materac pianka gryka z wkładką z łuski gryczanej i pianką HR, dostępny w rozmiarach do łóżeczka dziecięcego jak i większych, posiada pokrowiec.

Meble na raty 0%

Materac pianka gryka NEMURO

Po pierwsze materac NEMURO stworzono z pianki wysoko elastycznej HR, która składa się z milionów pęcherzyków. Co więcej zapewnia to idealne dostosowanie materaca do kształtu ciała. Ponadto użyto pianki poliuretanowej T25. Przez zwiększoną wytrzymałość oraz wyśmienitej przepuszczalności powietrza gwarantuje fenomenalną izolację termiczną. Na dodatek nie odkształca się dzięki czemu umożliwia komfortowy odpoczynek. W dodatku zastosowana przekładka z naturalnej łuski gryczanej ma wiele właściwości zdrowotnych, na skutek których sen zyskuje nowy, lepszy wymiar przyjemności. A przy tym mieści w sobie taniny, które blokują rozwój bakterii i roztoczy na skórze i w materacu. Oprócz tego z powodu swojej elastyczności dostosowuje się do kształtu ciała, a do tego jest antyalergiczna. Co więcej omawiany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Materac pianka gryka NEMURO

Przedstawiony na zdjęciu po lewej materac pianka gryka NEMURO to wysokiej jakości przedmiot stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Co ważniejsze wybór prawidłowego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ oddziałuje on na poziom i komfort wypoczynku. Dzięki temu sen jest przyjemny i relaksujący. Dlatego solidny i mocny nocny wypoczynek to fundament właściwej pracy w codziennym życiu. Oprócz tego wysypianie się wpływa korzystnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Pokrowiec na materac

Materac dodatkowo uzupełniono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Co ważniejsze powstał on z posiadających certyfikaty komponentów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Ponadto materiał, z którego został zrobiony gwarantuje odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz stosowną wentylację. Użycie takiej ochrony korzystnie wpływa na materac i przedłuża jego żywotność. Oprócz tego jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a przy tym można go prać w pralce w temperaturze 30° C.

Parametry techniczne:

Wysokość 16 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka poliuretanowa, pianka HR, gryka
Materac dwustronny Tak
Twardość H3/H3
Gwarancja producenta 2 lata
Rozmiar

, , , , , , , ,

Twardość

Rodzaj

, , , ,

Wypełnienie

, , ,

Grubość

Opinie klientów
 • 0
  0 opinii
 • 5 Gwiazdek
  0%
  4 Gwiazdek
  0%
  3 Gwiazdek
  0%
  2 Gwiazdek
  0%
  1 Gwiazdka
  0%
Opinie

Ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Po zakupie produktu oceń dodaj opinię

Dodaj pierwszą opinię “Materac pianka gryka NEMURO”

TOP