Miękki materac IRMO

Miękki materac IRMO

1529 3221 

Miękki materac stworzony z pianki BIO FOAM i lateksu. Przez wykorzystanie tych materiałów materac zyskuje na elastyczności i szybko wraca do pierwotnego kształtu. Podczas użytkowania materac dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia swobodną cyrkulację powietrza.

Meble na raty 0%

Miękki materac IRMO

Miękki materac IRMO stworzono z pianki BIO FOAM wyprodukowanej z odnawialnych materiałów, cechujących się elastycznością, przepuszczalnością powietrza i odpornością na zniekształcenia. Pianka jest przesiąknięta naturalnymi olejami roślinnymi, przez co jest odpowiednia dla alergików i przyjazna dla środowiska. Konfiguracja mnóstwa otwartych kanalików zapewnia świetną cyrkulację i przepływ powietrza. Jeszcze jednym komponentem, z którego składa się materac jest lateks. Przez jego wykorzystanie materac ponownie zyskuje na elastyczności i jeszcze szybciej wraca do pierwotnego kształtu. Lateks dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia swobodną cyrkulację powietrza. Przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego warto co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Produkt Polski
Miękki materac twardość IRMO

Przedstawiony na zdjęciu po lewej miękki materac IRMO to wysokiej klasy przedmiot stworzony z myślą o komfortowym śnie. Dobór prawidłowego materaca jest niesamowicie ważny,  wpływa on na jakość i klasę wypoczynku. Solidny i mocny nocny wypoczynek to fundament właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się oddziałuje pozytywnie na poprawne funkcjonowanie dniem. Zapewnia również dobrą kondycję psychiczną, fizyczną i umysłową. Zobacz także inne materace piankowe dostępne w naszym sklepie.

Parametry techniczne:

 • Wysokość: 19 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: Lateks 3,5 cm, pianka BIO FOAM 14 cm | Materac dwustronny: Tak
 • Twardość: H2/H3 (Jedna strona materaca średnio-miękka – druga strona średnio-twarda) | Gwarancja producenta: 2 lata

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Prawidłowe ułożenie ciała podczas snu

Pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Jego materiał zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Ponadto korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

pokrowiec

Materiał:

 1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Lateks – posiada szerokie właściwości antyalergiczne, ograniczając rozwój pleśni, roztoczy i grzybów. Lateks cechuje się wysoką elastycznością. Materiał bardzo wytrzymały i odporny na zużycie, dzięki czemu może być użytkowany przez wiele lat. Warstwa perforowanego lateksu odpowiednio dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia sprawną wentylację podczas snu. Za każdym razem gdy się obracasz lub przesuwasz, warstwa lateksu ulega ściskaniu i rozprężaniu, w wyniku czego kanaliki wewnętrzne transportują powietrze zapobiegać poceniu się i rozwojowi grzybów.
 3. Pianka BIO FOAM – Pianka N3038B w swoim składzie posiada około 3,7%  surowców odnawialnych. Pianki te są otrzymywane z dodatkiem surowca odnawialnego, jakim jest poliol pochodzenia roślinnego. Dodatek surowca pochodzenia roślinnego, powoduje mniejsze zużycie produktów  ropopochodnych. Pianka również posiada mniej chemiczny zapach. Wykorzystanie zasobów odnawialnych jako surowców do procesów chemicznych zmniejsza nasz wpływ na środowisko naturalne.
Miękki materac oznaczenia IRMO

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
Rozmiar

, , , , , ,

Twardość

,

Rodzaj

, , ,

Wypełnienie

, , , ,

Grubość

Opinie klientów
 • 0
  0 opinii
 • 5 Gwiazdek
  0%
  4 Gwiazdek
  0%
  3 Gwiazdek
  0%
  2 Gwiazdek
  0%
  1 Gwiazdka
  0%
Opinie

Ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Po zakupie produktu oceń dodaj opinię

Dodaj pierwszą opinię “Miękki materac IRMO”

TOP