Materac kokosowo lateksowy 120×60 GIORRE

Materac kokosowo lateksowy 120×60 GIORRE

0 sold

614 887 

Dostępny w wielu rozmiarach materac wykonany z lateksu pulse, wkładu kokosowego i dodatkowo wysokogatunkowej pianki poliuretanowej. Dzięki tym komponentom materac jest trwały i odporny na uszkodzenia.

Meble na raty 0%

Materac dla niemowlaka

Prezentowany na zdjęciu obok materac kokosowo-lateksowy 120×60 GIORRE to wysokiej klasy produkt zrobiony w trosce o przyjemny i odprężający sen. Dobór prawidłowego materaca jest niesamowicie ważny, dlatego że wpływa on na klasę snu. Prawidłowy materac zapewnia w pełni przyjemny wypoczynek, co stanowi podstawę wydajnej pracy i dostarcza witalności na cały dzień. Toni należy do materacy z serii KIDS, która została zrobiona z troską o najmniejszych. Jest nieszkodliwa dla dzieci, a przy tym gwarantuje niczym nie zmącony a także wygodny sen jak również odpowiednią jakość odpoczynku.

Materac kokosowo lateksowy 120x60 GIORRE

Materac kokosowo lateksowy 120×60

Dostępny w wielu rozmiarach materac GIORRE zrobiono z innowatorskiego lateksu pulse, który jest niepodatny na uszkodzenia, solidny, przewiewny i sprężysty, a do tego przy jego tworzeniu wykorzystano technologię SonoCore, ekologiczną i zużywającą 2/3 energii mniej. Składnikiem jest też najlepszy gatunkowo wkład kokosowy z naturalnej łupiny orzecha kokosowego, który utwardza i usztywnia cały materac, dzięki temu jego żywotność jest wydłużona. Ostatni komponent to wysokogatunkowa pianka poliuretanowa, która cechuje się lekkością, trwałością i odpornością na uszkodzenia. Przez takie rozwiązania materac gwarantuje niespotykaną wygodę użytkowania i poprawia intensywność snu. Opisywany materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie. Wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Pokrowiec na materac pikowany Puroactive

Pokrowiec na zamek

Materac został wyposażony w zamykany pokrowiec Puroactive zrobiony z delikatnej i miłej w dotyku tkaniny. Produkt stworzono z użyciem technologii aktywnych probiotyków, które mają za zadanie zachować świeże i czyste środowisko snu, jak również zmniejszają ilość roztoczy. Tkanina nienagannie wchłania wilgoć i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, co więcej nie wywołuje podrażnień, a na jej powierzchni nie namnażają się drobnoustroje. Pokrowiec można łatwo ściągnąć i wyczyścić w temperaturze maksymalnie 40°C, a pomimo tego nie straci on swoich właściwości. Produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 11 cm
Pokrowiec Puroactive, zamykany na zamek
Skład pianka poliuretanowa 1 cm,
wkład kokosowy 2 cm,
lateks Pulse 6 cm
Twardość średnio twardy / twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
Rozmiar

, ,

Twardość

, , , ,

Rodzaj

, , , , , ,

Wypełnienie

, , , , , , , ,

Grubość

, , , , , , , ,

TOP