fbpx
Małe Biurko ZOOM

Małe Biurko ZOOM

2 sold

309 

Nowoczesne rozkładane małe biurko ZOOM.

Wyczyść

Małe biurko

Nowoczesne a zarazem praktyczne małe biurko to konieczny detal pokoju każdego kilkunastolatka. Przy nim młodzi ludzie spędzają bardzo dużo czasu. Pełni funkcję biurka komputerowego lub toaletki, warto więc wybrać odpowiedni i solidny mebel, który wytrzyma wszystkie młodzieńcze pomysły. Dzięki małym rozmiarom i wewnętrznym półkom staje się doskonałym meblem nie tylko do młodzieżowego pokoju, ale też do gabinetu czy innego pomieszczenia.

Małe biurko ZOOM

Małe biurko ZOOM to nowoczesny mebel, który świetnie dostosuje się do każdego młodzieńczego pokoju. Jego niezwykły kształt oraz klasa wykonania sprawiają, że jest ono niespotykanie zjawiskowe. Biurko posiada funkcję rozkładania i składania, dzięki czemu idealnie pasuje do niewielkich pomieszczeń. Jego smukłe rozmiary i wspomniana wyżej funkcja to fenomenalne rozwiązanie dla młodych ludzi i niedużych pomieszczeń. Mebel jako połączenie dwóch biurek kapitalnie sprawdzi się również w gabinecie, sypialni, a nawet w biurze. Dolne biurko wysuwane na prowadnicach znacząco zwiększa powierzchnię pracy,  posiada dwie szuflady, które ułatwiają organizację i segregację dokumentów czy książek, a także utrzymanie porządku. Mebel perfekcyjnie przypadnie do gustu osobom lubiącym funkcjonalność i dobry smak.

Jakość i trwałość

Mebel został zrobiony z komponentów wysokiej jakości, które zapewniają jego wytrzymałość i solidność. Ponadto biurko zabezpieczono obrzeżem ABS, które powoduje, że jest ono odporne na zniszczenia, zwiększa trwałość i zabezpiecza przed wilgocią, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Mebel wykonano z wysokiej jakości płyt laminowanych. Do wyboru kolor korpusu i fronty.

Informacje dodatkowe:

  1. Plastikowe uchwyty.
  2. Produkt do samodzielnego montażu z dołączoną instrukcją.
  3. Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.
Wysokość 88 cm
Szerokość 100 cm
Głębokość 39/73 cm
Płyta laminowana 16 mm
Waga 50 kg
Wymiary 36 × 98 × 70 cm
Korpus

, ,

Fronty

, , ,

TOP