Piaskownica z Ławeczkami i Daszkiem + Gratisy
- 10%

Piaskownica z Ławeczkami i Daszkiem + Gratisy

220  245 

SKU: RAD-37 Kategorie: ,

Piaskownica z Ławeczkami i Daszkiem 120 + GRATIS – opis i zastosowanie:

Piaskownica, która prezentujemy na zdjęciu to propozycja, która nada niezwykły charakter w każdym ogrodzie, i która z pewnością spotka się z pełną zgodą dzieci, a ponadto sprawi im wiele radości i przyjemności. Niewątpliwie rozwinie inwencję naszego malucha, wpłynie pozytywnie na kształtowanie jego pomysłowości oraz zapewni tysiące odmiennych możliwości zabaw i uciech. To dobry sposób na zorganizowanie dziecku czasu na świeżym powietrzu z dala od telewizji i komputera. Każda chwila spędzona w takiej piaskownicy dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i wspomnień, a także zajmie dziecko zabawą na długi czas. Piaskownica sprawdzi się również do zabaw w większym gronie, co sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i przyjaźni oraz większej radości płynącej ze spędzania czasu na zabawie w piaskownicy.

Drewniana piaskownica

Piaskownica skonstruowana została z drewna sosnowego najwyższego gatunku, wszystkie jego części robione są w Polsce. Zastosowane do wyrobu drewno jest osuszane w przemysłowych suszarniach, profilowane na wielogłowicowych strugarkach, krawędzie zostały zaokrąglane. Cała konstrukcja piaskownicy jest bardzo wytrzymała, porządna i solidna.

Drewniana piaskownica dla dzieci
Piaskownica dla dzieci

Piaskownica z daszkiem i ławeczkami

W zestawie znajdują się praktyczne ławeczki, które są wygodnym miejscem do siedzenia dla dziecka oraz wodoodporny daszek dzięki czemu w słoneczne dni dziecko może znaleźć cień, a w pochmurne dni schronienie przed deszczem. Kolor tkaniny daszku to zielony/ciemnozielony. W komplecie znajdują się  podłoże z odpornej włókniny, która służy jako dno. Izolujemy w ten sposób czysty piasek do zabawy od insektów i zanieczyszczeń podłoża, na którym będzie stała piaskownica. Do zestawu dołączona została również pokrywa (plandeka 2x3m),mająca na celu zabezpieczyć piaskownicę przed deszczem oraz zestaw foremek na start.

Informacje dodatkowe:

 1. Produkt do samodzielnego montażu.
 2. Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta.
 3. Czas realizacji 1 tydzień.
Piaskownica 120 x 120 cm
Wysokość 20cm
Grubość desek 18-20 mm
Waga 30 kg
Parametry

Piaskownica – 120×120 cm Wysokość – 20 cm Grubość desek – 18-20 mm

Czas realizacji i dostawa

7-10 dni

Informacje dodatkowe

Zestaw zawiera: Podkład z odpornej włókniny, która służy jako dno Pokrywę, która chroni piaskownicę przed deszczem Zestaw kolorowych foremek na start Instrukcję obsługi, zawiasy oraz wkręty

Opinie klientów
 • 0
  0 opinii
 • 5 Gwiazdek
  0%
  4 Gwiazdek
  0%
  3 Gwiazdek
  0%
  2 Gwiazdek
  0%
  1 Gwiazdka
  0%
Opinie

Ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Po zakupie produktu oceń dodaj opinię

Dodaj pierwszą opinię “Piaskownica z Ławeczkami i Daszkiem + Gratisy”

TOP