Materac pianka RENEE
Sale

Materac pianka RENEE

526 1016 

Materac z pianki BIO FOAM, zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Gwarantuje wysoki komfort użytkowania i poprawia jakość snu. Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec z certyfikowanych materiałów antyalergicznych.

SKU: FDM-017 Kategorie: , ,
Meble na raty 0%

Materac pianka RENEE

Materac pianka RENEE stworzono z pianki BIO FOAM. Zrobiona z odnawialnych surowców, które charakteryzują elastyczność, przepuszczalność powietrza i odporność na odkształcenia. Piankę nasączono naturalnymi olejami roślinnymi, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla alergików. Konfiguracja mnóstwa otwartych kanalików zapewnia doskonałą cyrkulację i przepływ powietrza. Dzięki takim cechom gwarantuje wysoki komfort użytkowania i poprawia klasę snu. Opisywany materac jest dwustronny, dlatego powinno się odwracać go co jakiś czas zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność i będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Produkt Polski
Materac pianka twardość RENEE

Prezentowany materac pianka RENEE to wysokiej jakości przedmiot stworzony z myślą o wygodnym, komfortowym i spokojnym śnie. Solidny i mocny nocny wypoczynek stanowi fundament właściwej pracy w codziennym życiu. Prawidłowe wysypianie się oddziałuje pozytywnie na właściwe funkcjonowanie dniem, a także gwarantuje dobrą kondycję psychiczną, fizyczną jak i umysłową.

Parametry techniczne:

 • Wysokość: 15 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: Pianka BIO FOAM | Materac dwustronny: Tak | Twardość: H3/H3
 • Gwarancja producenta: 2 lata

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Prawidłowe ułożenie ciała podczas snu

Pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec. Powstał  z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Jego materiał zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

pokrowiec

Materiał:

 1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Pianka BIO FOAM – Pianka N3038B ma 3,7%  surowców odnawialnych. Dodatek surowca pochodzenia roślinnego, powoduje mniejsze zużycie produktów  ropopochodnych. Pianka również posiada mniej chemiczny zapach. Wykorzystanie zasobów odnawialnych jako surowców do procesów chemicznych zmniejsza nasz wpływ na środowisko naturalne.
Materac pianka właściwości RENEE

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
Rozmiar

, , , , , ,

Twardość

Rodzaj

, , ,

Wypełnienie

, ,

Grubość

Opinie klientów
 • 0
  0 opinii
 • 5 Gwiazdek
  0%
  4 Gwiazdek
  0%
  3 Gwiazdek
  0%
  2 Gwiazdek
  0%
  1 Gwiazdka
  0%
Opinie

Ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Po zakupie produktu oceń dodaj opinię

Dodaj pierwszą opinię “Materac pianka RENEE”

TOP