Materac piankowy z lateksem SAHARA MAX

Materac piankowy z lateksem SAHARA MAX

2870 4912 

Wygodny i praktyczny materac piankowy z lateksem SAHARA MAX, lateks perforowany i Ocean Blue Gel, wkład kokosowy i pianka Visco, pokrowiec zapinany na zamek.

Meble na raty 0%

Materac piankowy z lateksem SAHARA MAX

Przede wszystkim materac SAHARA MAX zrobiono z lateksu. Przez jego zastosowanie materac zyskuje na elastyczności i jeszcze szybciej wraca do pierwotnego kształtu. Co więcej produkt wyposażono również w Lateks Ocean Blue Gel. W związku z tym zapewnia on optymalną regulację ciepła, jest antyalergiczny i niezwykle wytrzymały, a do tego przystosowuje się do kształtu ciała.  Dodatkowo zastosowany wkład kokosowy w 100% ekologiczny gwarantuje niczym niezmącony sen. Jego właściwości antyalergiczne zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów i roztoczy. Oprócz tego jest elastyczny i sprężysty, odporny na odkształcenia czy wilgoć. Zastosowana przy tym pianka termoplastyczna dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury. Dzięki temu przeciwdziała odleżynom i bólom kręgosłupa. Ponadto opisywany materac do spania piankowy z lateksem jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Materac piankowy z lateksem SAHARA MAX

Prezentowany materac piankowy z lateksem SAHARA MAX to wysokiej jakości przedmiot zrobiony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Na wstępie dobór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ wpływa on na poziom i klasę wypoczynku. Ponadto dzięki takiemu wyborowi sen jest pierwszorzędny i odprężający. Poza tym solidny i mocny nocny wypoczynek to podstawa właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się oddziałuje pozytywnie na poprawne funkcjonowanie dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Parametry techniczne:

Wysokość: 29 cm | Pokrowiec: Tak, zdejmowany | Budowa: wkład kokosowy 1 cm,  pianka Visco 4 cm, pianka profilowana 2 cm, lateks Ocean Blue Gel 3 cm, perforowany lateks 18 cm, wkład kokosowy 1 cm | Materac dwustronny: tak | Twardość: H1/H3 | Produkt: polski

Jakie twardości materaca polecamy ze względem na wagę użytkownika?

H1 – materac miękki (do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (od 50 do 80 kg) H3 – średnio-twardy ( od 70 do 110 kg) | H4 – twardy (powyżej 100 kg)

Prawidłowe ułożenie ciała podczas snu

Pokrowiec

Materac co więcej uzupełniono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec Premium Jersey 3D. Oprócz tego został on stworzony z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższego gatunku. Ponadto pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony gwarantuje właściwy przepływ powietrza w materacu oraz stosowną wentylację. Użycie takiej ochrony korzystnie działa na materac i przedłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru.

pokrowiec

Materiał materac piankowy z lateksem:

 1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Pianka Profilowana Visco Memory – pianka profilowana, która dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury.
 3. Pianka Visco Memory – pianka, która dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury.
 4. Lateks – antyalergiczny materiał, odznacza się elastycznością, jest wytrzymały i odporny na zużycie.
 5. Kokos – naturalny i ekologiczny materiał z łupin kokosa, lekki i przewiewny, odporny na wilgoć i odkształcenia.
 6. Lateks Blue Ocean Gel – jest złożony z żelowych kapsułek, których celem jest pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało.
Materac piankowy z lateksem SAHARA MAX

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

DODATKOWE INFORMACJE

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
Rozmiar

, , ,

Twardość

,

Rodzaj

, , ,

Wypełnienie

, , ,

Grubość

Opinie klientów
 • 0
  0 opinii
 • 5 Gwiazdek
  0%
  4 Gwiazdek
  0%
  3 Gwiazdek
  0%
  2 Gwiazdek
  0%
  1 Gwiazdka
  0%
Opinie

Ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Po zakupie produktu oceń dodaj opinię

Dodaj pierwszą opinię “Materac piankowy z lateksem SAHARA MAX”

TOP